Farebná zmes cukrového posypu v pastelových farbách oceníte ako doplnok rozličných dortov, rolád, koláčikov na párty, na narodeniny, krstiny, apod. I LOVE CAKES cukrové posypy v mnohých farbách a tvaroch vám pomôžu zaujímavým spôsobom ozdobiť mufiny, torty, koláče, dezerty, cake pops, sušienky a ďalšie sladkosti. Posýpky budú krásnou ozdobou pečiva na rozličné párty, výročia alebo na dort k narodeninám. Budú sa skvele hodiť pri príprave sladkostí na slávnostný stôl. Posýpky sú balené v praktickej nádobe pre ľahké dávkovanie a skladovanie. Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu slnečného žiarenia. Ak zdobenie nasypte na vláčny krém, vlhkosť z neho môže posýpke zmäkčiť. Ale pozor, ak bude zdobenie na vlhkom kréme dlhšie dobu, môže sa z posýpky uvoľniť aj farbivo a to na povrch krému. Ak chcete, aby väčšie časti dekorácie držali napríklad na potahovacej torte, môžete tento druh zdobenia na torty lepiť polotuhou čokoládou, alebo glazúrou na perníčky. s posýpkami pracujte najlepšie nad miskou, či plechom s okrajom.
Balenie obsahuje: 80 g
biely cukor, vysoko kvalitná pšeničná múka, škrobový sirup, rafinovaný palmový olej, modifikovaný škrob, zahušťovadlá: E412, E415, E466, E414; leštiaca látka kapol (šelak, rastlinný olej), mastek, potravinárske farbivá: E124, E110, E102, E133
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1537 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 367,3 kcal |
| Tuk | 3,4 g |
| - z toho nasýtených | 0,19 g |
| Sacharidy | 84,6 g |
| - z toho cukry | 59 g |
| Bielkoviny | 3,6 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,001 g |
Ukrajina
| Farba | mix |
| Kategória: | Jar |
| Cukrové kvety na torte | |
| Zdobenie cukrom Milujem koláče | |
| Výrobca | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116716711 |
| Kód produktu | ilc1257 |